З 6 грудня стартує ХІХ Міжнародний джазовий фестиваль JazzBez

З 6 по 15 грудня в 15 містах України і Польщі пройде XIX Міжнародний джазовий фестиваль JazzBez. Про це Гал-інфо повідомили організатор заходу.ХІХ Міжнародний джазовий фестиваль, який з цього року носить назву — Фестиваль сучасної імпровізаційної музики пройде у Києві, Львові, Тернополі, Луцьку, Рівному, Чернігові, Сумах, Хмельницькому, Маріуполі, Бучачах і Дрогобичі, а також — у Вроцлаві та Перемишлі. Об этом сообщает 48kanal.in.ua со ссылкой на СМИ.


Організатори ще продовжують складати логістику і згодом представлять локації кожного міста, де відбуватимуться виступи.


Довідка Гал-інфо.


Гаслом фестивалю є вираз: “Поважай себе — слухай джаз або... сучасну імпровізаційну музику!”. Як відомо, JazzBez був заснований у 2001 році двома містами — Львовом та Перемишлем. Міжнародний джаз-фестиваль Jazz Bez розрісся до 20 міст і став транскордонним фестивалем-легендою, фестивалем-епосом.


Форма проведення Jazz Bez є унікальною, а територія його поширення є найбільшою у Європі. Адже Jazz Bez — це десятиденний арт-марафон за участі десятка музичних колективів, що охоплює до 20 міст України та Польщі.


За всі роки кількість музикантів, які грали тут, перевищила півтори тисячі Втім, не лише форма, а й зміст відрізняє Jazz Bez від усіх інших фестивалів. Родзинкою Jazz Bez є поєднання значної кількості актуальних джазових стилів. На численних майданчиках фестивалю ми збираємо музикантів, які саме сьогодні творять майбутнє світової музики.


З 2019 року Jazz Bez переформатовується на фестиваль сучасної імпровізаційної музики. Про це мріяв засновник та продюсер фестивалю Маркіян Іващишин, який відійшов у вічність, залишивши по собі чимало питань та ідей про вплив якісної музики на зміни у суспільстві, про цінність наполегливого та жертовного служіння Місії Культури.


Продовжити справу Великого Інспіратора — справа честі та відповідальності усієї команди фестивалю, що налічує понад 50 осіб у різних містах України та Польщі.


Ми зробимо все можливе, щоб Jazz Bez розвивався саме так, як це уявляв Маркіян Іващишин.

Джерело статті: “https://galinfo.com.ua/news/z_6_grudnya_startuie_hih_mizhnarodnyy_dzhazovyy_festyval_jazzbez_328231.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя